Sandwich-panel-execution-price

ساندویچ پانل از متریال هایی است که در ساخت سازه های پیش ساخته مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول خود از سه لایه متریال مختلف تشکیل شده است که بسته به عواملی مختلف این لایه ها می تواند متفاوت باشد. قیمت اجرای ساندویچ پانل بسته به نوع این لایه ها و چند عامل دیگر تغییر می کند.

ساندویچ پانل

امروزه در ساخت سازه های پیش ساخته از محصولاتی استفاده می نمایند که کم هزینه ها تر اما دارای عمر طولانی تر باشند. ساندویچ پانل ها نوعی متریال با تنوع زیاد در ساخت است. از این محصول می توان در ساخت کانکس ها، کلین روم ها، اتاقک های یخچال خودروها و.. استفاده نمود برای همین این محصول بهترین پوشش برای ساخت دیواره و سقف سازه های پیش ساخته و یا سنتی است.
معمولا دو لایه خارجی ساندویچ پانل برای دوام بیشتر از فلز تولید می شوند. لایه میانی از فوم بوده و برای عایق بندی سازه مورد استفاده قرار می گیرد. این فوم نیز بسته به چند عامل تغییر می کند. هر کدام از این نوع ساندویچ پانل ها دارای قیمت متفاوتی هستند که بر قیمت اجرای ساندویچ پانل نیز تاثیر می گذارند.

عامل مهم در تغییر قیمت ساندویچ پانل

از مهم ترین عواملی که بر قیمت ساندویچ پانل تاثیر دارد می توان به این موارد اشاره نمود. توجه نمایید که این عوامل بر قیمت اجرای ساندویچ پانل تاثیرات زیادی خواهد داشت.

 • نوع لایه های خارجی
 • نوع فوم لایه میانی
 • ضخامت ساندویچ پانل، معمولا ساندویچ پانل ها بسته به نوع سازه با ضخامت های متفاوتی تولید می شوند. به طور مثال این ضخامت در ساندویچ پانل های سردخانه ای تا 20 سانتی متر نیز قابل افزایش است.
 • دیواری یا سقفی بودن ساندویچ پانل
 • ابعاد ساندویچ پانل
 • نوع کاربری ساندویچ پانل
 • دانسیته ساندویچ پانل

همچنین بخوانید: قیمت ساندویچ پانل تهران

 

Sandwich-panel-execution-price

قیمت اجرای ساندویچ پانل دیواری

قیمت اجرای ساندویچ پانل دیواری با قیمت اجرای ساندویچ پانل سقفی متفاوت است. معمولا این محصولات با ابعاد مشخص در کارخانه ها تولید می شوند و هر فرد بنا بر سلیقه و نیاز خود می تواند این محصول را خریداری و نسبت به ساخت سازه اقدام نماید. اما به علت این که ساخت این چنین سازه هایی نیاز به تخصص و مهارت دارد هر فرد بدون داشتن مهارت لازم نمی تواند این کار را انجام دهد. برای همین مهارت افراد در ساخت سازه با این متریال بر قیمت اجرای ساندویچ پانل تاثیر می گذارد. قیمت اجرای ساندویچ پانل دیواری بسته به این عوامل متغیر است.

 • ساندویچ پانل ساده
 • ساندویچ پانل های سردخانه ای
 • ساندویچ پانل دیواری نر و مادگی
 • ساندویچ پانل هایی که به صورت پیچ مخفی اجرا می شوند.
 • ساندویچ پانل دیواری در کلین روم ها

قیمت اجرای ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی در عرض یک متر ولی با طول مورد نیاز توسط شرکت های مختلف تولید می شوند.
برای اینکه ساندویچ پانل سقفی هنگام هم پوشانی و بر روی هم قرار گرفتن از ابعاد آن کاسته نشود هنگام تولید حدود 8 سانتی متر بر عرض آن افزوده می شود. این اندازه در هنگام اجرای ساندویچ پانل سقفی برای هم پوشانی کناری در نظر گرفته می شود که به این کار اصطلاحا اورلپ گفته می شود. همان طور که گفته شد اجرای این نوع سازه ها نیاز به مهارت و تخصص دارد و برای همین اجرای تخصصی این سازه دارای قیمت بیشتری است.
البته توجه نمایید که نصب اجرای سازه با قیمت بیشتر دلیل بر اجرای درست و اصولی سازه نیست. و افراد بسیاری بدون تخصص لازم، اقدام به نصب و اجرای ساندویچ پانل می نمایند که باعث ایجاد ضررهای زیادی برای مصرف کننده می شوند. برای همین هنگام نصب و اجرای این نوع سازه ها حتما از گروه های کاری با تجربه و مهارت و مطمئن استفاده نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص ساندویچ پانل مورد نیاز برای سازه و ساختمان خود می توانید با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

همچنین بخوانید: فروش ساندویچ پانل به طور مستقیم و ارزان

 

Sandwich-panel-execution-price

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *