لیست قیمت ساندویچ پانل

لیست قیمت ساندویچ پانل های ارائه شده برای 11 الی 16 اسفند ماه می‌باشد. برای تایید قیمت های فوق و یا اطلاع از قیمت های جدید با شماره 72454 تماس حاصل فرمایید.

ردیفنوع پانلضخامت عایق( برحسب سانتی متر )قیمت کارن پانل (ریال)
1سقفی2870000
2سقفی31350000
3سقفی41375000
4سقفی51465000
5سقفی61560000
6دیواری41300000
7دیواری51400000
8دیواری61490000
9دیواری81850000
10دیواری101990000
11دیواری15تماس بگیرید
  • ابعاد (قیمت و فروش ساندویچ پنل بر اساس متر مربع صورت می گیرد و میزان متراژ باعث تغییر ابعاد شده و این موضوع در قیمت موثر است.)
  • نوع
  • ضخامت و مواد تشکیل دهنده
  • میزان دانسیته
  • نوع عایق بندی در لایه میانی
  • ورقه های استفاده شده اعم از آلومینیوم و آلوزینک

باید بگوییم آلومینیوم یک عنصر گران قیمت در صنعت محسوب می‌شود. و این عنصر حتی در ورقهای آلوزینک نیز وجود دارد. باید یادآور شویم ورق های آلوزنیک به علت وجود آلومینیوم نسبت به ورق های گالوانیزه بسیار مقاوم تر هستند.

یکی ازمهم ترین عوامل خارجی تاثیرگذار برقیمت نهایی ساندویچ پانل ها نوسانات ارز است. زیرا برخی از این مواد و عناصر مورد استفاده در ساخت ساندویچ پانل ها وارداتی هستند.

انواع ساندویچ پانل

اگر شما نیزبه دنبال آخرین و بروزتیرن اطلاعات در مورد قیمت ساندویچ پانل هستید، بایستی در وهله ی اول در مورد انواع این سازه های اطلاعات لازم را به دست آورید. شما می توانید با توجه به نیاز خود در ساختمان، یکی از مناسب ترین این محصولات را تهیه و خریداری کنید. از مهمترین و پرفروش ترین انواع ساندویچ پانل نیز می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

توجه داشته باشید که هر کدام از این محصولات، در آیتم های بسیار زیادی از جمله تعداد لایه ها، جنس تشکیل دهنده، نوع لایه ی بیرونی، درصد مواد استفاده شده در ساخت ساندویچ پانل و غیره با یک دیگر متفاوت می باشد و شما هم می توانید طبق استانداردهای ساخت و ساز، یکی از بهترین و مناسب ترین این محصولات را تهیه و آن را در مکان مورد نظر خود مورد استفاده قرار دهید. توجه داشته باشید که شما می توانید برای انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع ساندویچ پانل، با همکاران ما از طریق صفحه تماس با ما در سایت کارن پنل در ارتباط باشید و از این طریق اطلاعات خود را هنگام خرید و فروش ساندویچ پانل تکمیل نمایید.

کاربرد ساندویچ پانل سقفی و دیواری

یکی از مهمترین و اصلی ترین عواملی که می تواند در نهایی ترین قیمت ساندویچ پانل تاثیر گذار باشد، کاربرد این محصول می باشد. از مهمترین و اصلی ترین کاربرد ساندویچ پانل نیز می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

  • ساخت دیواره های ایزوله بیمارستان، انبارها، سوله ها
  • ساخت دیواره های مربوط به سالن ها ورزشی، انواع کانکس ها، خانه های پیش ساخته
  • ساخت دیواره های صنعتی

کاربرد بسیار گسترده ای این محصولات سبب شده است تا امروزه بسیاری از برندها به دنبال طراحی و تهیه یکی از باکیفیت ترین و مرغوب ترین ساندویچ پانل باشند. شما نیز در هنگام خرید، بررسی های مورد نیاز را در مورد هر یک از این محصولات انجام دهید و از این طریق بهترین انتخاب را داشته باشید.